Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Бургас, Сарафово
243 000 €
475 266.69 лв.

(2 250 €, 4 400.62 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:24 на 9 април, 2026 год.
Обявата е посетена 295 пъти.
Площ:
108 m2
Етаж:
3-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2023 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба нов просторен тристаен апартамент в новата част на кв. Сарафово.
Жилището се намира в сграда с Акт 16 и асансьор на първа линия от морето.
Състои се от коридор, всекидневна с кухненски кът, две спални, санитарен възел, склад/мокро помещение и тераса.
Директна гледка море от трите стаи. Прилагаме скица/разпределение за по-ясна ориентация за имота.
Сградата е изградена с висококачествени материали по БДС и съвременна визия, а районът, в който е разположена е изключително тих и спокоен.
На кратко пешеходно разстояние са намират ресторант, хранителен магазин, СПА център и бърз достъп до плажа.

Възможно е закупуване на паркомясто в двора към сградата
на цена 20 000

*** Галерия Хоумс е агенция за недвижими имоти с над 15 години опит в сферата.
*** Съдействаме за банково кредитиране с преференциални условия.
*** Преди оглед, агенцията предоставя за запознаване и подпис Протокол за извършен оглед с клиент
в съответствие с изискванията на ЗЗП, ЗМИП.
*** Огледи се извършват само и единствено след коректно попълнен и подписан Протокол за извършен оглед с клиент
Особености
Тухла
Асансьор
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0892601868

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ГАЛЕРИЯ ИМОТИ
0892601869
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
galeriaimoti1.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ул.Вардар 26 ет 4
http://galeriahomes.com